سبد خرید 0
عمده امروز دوشنبه 3 ارديبهشت 1403
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
بر اساس رنگ

تیغ اره چوب و MDF

>> >> >> >>

تیغ اره چوب بری , دیسک برس چوب

امروزه با توجه به مصرف فراوان چوب و صنایع چوبی وسایل فرم دهی و مخصوصا برش چوب بسیار متنوع تر شده تا بشر براحتی بتواند از این نعمت ارزنده بهره جوید .تیغه های برش با توجه به قطر چوب ها و ضخامت و هم چنین  سختی و نرمی آنها دسته بندی می شوند تعداد دندانه در چوب ها آنها مختص برش روی یک مدل چوب می کند تیغه های برش چوب با توجه به قطر ، ضخامت و تعداد دندانه آنها از همدیگر متمایز می شوند در این سایت به شما آموزش خواهیم داد که برای چوب مصرفی خود کدام تیغ اره مناسب تر است

کار با چوب از قدیم نوعی هنر و هم تجارت محسوب می شد برای برش تخته های چوب از اره های چوب بری استفاده میگردد برای انتخاب تیغ اره های چوب بر دو نکته ی سرعت برش،تعداد دندانه ،و کیفیت برش همیشه مطرح است که بنا به نوع و ضخامت چوب مشخص می شود با رعایت این 3 نکته بهترین خرید را انجام دهید.این دسته از تیغه ها ساخته شده از جنس فولاد سخت HSS و یا گرید M42 با سخت کاری بالا می باشند در بعضی از تیغه ها برای افزایش ماندگاری از بدنه ی کروم والادیوم استفاده میگردند . در زیر تمام برند های موجود همراه با اطلاعات کاملا تخصصی را مشاهده می نمایید .

این تیغه ها دارای لبه های الماسه برای برش بهتر چوب و ام دی اف می باشند که بنا به نوع چوب هم زاویه و هم تعداد دندانه تغییر می کند. تیغ اره های چوب بری و mdf بری برای برش چوب و mdf  در ضخامت های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد .

 

تیغ اره mdf بری ,  تیغ اره دیسکی ام دی اف بری

 MDF ترکیبی از چوب و متعلقات آن نظیر چسب ،کارتن و... است بای برش این نوع مواد از تیغ ار های الماسه استفاده یشود بطوری که ساختار این تیغه ها متناسب با جنس mdf تغییر می کند تعداد دندانه در این تیغ اره ها به سختی mdf بستگی دارد

 با گسترش صنایع MDF نیاز به تیغ اره هم بالا رفت تا جایی که در قالب اره هایی با شکل دندانه های متفاوت جهت کاربردهای مختلف تولید می شود بطور مثال دندانه کونیک و صاف (TRF) جهت برش انواع نئوپان و MDF و با شکل دندانه های چپ و راست (WS) برای برش انواع پانل چوبی به کار می رود. شرکت های بزرگ با در دست داشتن علوم پیشرفته در این زمینه تنوعی از اره ها با دسته بندی اره برش در ماشین آلات دور کن و پانل بر، انواع اره شیار زن و خط زن های دور کن و پانل بر گام بزرگی در ایجاد کیفیت برش مطلوب، طول عمر بالا و کاهش صدای اره برداشته است. این دسته از تیغ اره ها شامل تیغ اره mdf بر، تیغ اره چوب بر، تیغ اره گرد بر، تیغ اره الماسه، تیغ اره برش mdf و تیغ اره ام دی اف بر می باشند.این دسته از تیغه ها ساخته شده از جنس فولاد سخت HSS و یا گرید M42 با سخت کاری بالا می باشند در بعضی از تیغه ها برای افزایش ماندگاری از بدنه ی کروم والادیوم استفاده میگردند . امروزه باتوجه به رنگ بندی انواع mdf گوی رقابت را از صفحات چوبی رباییده و باعث طرح دادن و زیبایی بیشتر به اطرافمون گردیده در زیر تمام برند های موجود همراه با اطلاعات کاملا تخصصی را مشاهده می نمایید .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
بر اساس سایز
بر اساس ضخامت
بر اساس نوع
کشور سازنده
بر اساس رنگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 2 کاربر
محصولات مشاهده شده
نمایش همه
علاقه مندی ها ()