سبد خرید 0
عمده امروز دوشنبه 3 ارديبهشت 1403
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس سایز
بر اساس رنگ

لباس کار

>> >> >> >>

لباس های ایمنی یکی از ملزومات و بدیهیات در مشاغل محسوب می شود لباس های ایمنی علاوه بر نشان دادن صنعت مربوط به خود از جان شخص در برابر صدمات احتمالی محافظت می کنند آسیب های فیزیکی و شیمیایی وارده در مشاغل مختلف میتواند صدمات جبران ناپذری به شخص وارد نماید شرکت یاب کالا تولید کننده ی انواع لباس های کار طبق سفارش مشتری همراه با لوگو ی دلخواه بروی لباس می باشد

لباس کار به عنوان یکی از وسایل استحفاظی فردی مطرح می باشد.معمولاً لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی حفاظت می کند. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم ظاهری بلوز و شلوار (دو تکه) و نوع یکسره و از جنس الیاف طبیعی و یا درصدی الیاف طبیعی و مصنوعی و در مواردی تمامًا از الیاف شیمیایی و صنعتی تولید می شود. بدیهی است هر چه الیاف بکار رفته شده در پارچه طبیعی تر باشد، تبادل حرارتی آن آسانتر است. البسه اختصاصی در مشاغل ویژه و نیز فصول سرد که از جمله می توان لباس کار عایق سرما و رطوبت مخصوص سردخانه، لباس نسوز مخصوص کوره و لباس ضد حریق از جنس پارچه های PVC را نام برد. لباس حفاظتی دربرابر گرما از الیاف مخصوصی با پوشش آلومینیوم که تا ۹۰% اشعه مادون قرمز را برگشت می دهد، ساخته شده و به منظور کار در مجاورت کوره ها و فرآیندهای حرارتی استفاده می شود.

از انواع لباس کار به منظور پیشگیری از حوادث ناشی از ضربه و برخورد و به صورت ژاکت، بلوز شلوار با توجه به نوع محل کاربرد، به رنگ های براق و از جنس های مختلف ساخته شده و امکان رویت فرد را در شرایط مختلف آب و هوایی و ساعات مختلف شبانه روز فراهم می کنند در انتخاب این نوع از لباس کار علاوه بر ارزیابی ریسک های ضربه و برخورد، لازم است مواردی نظیر شرایط کاری گرم یا سرد، وضعیت هوا (آفتاب، مه، باران، برف و … ) و روشنایی نیز مورد توجه قرار گیرد برای مثال رانندگان لیفتراک و جرثقیل، کارگران حاشیه جاده و خطوط لوله و نیز کارکنانی که مسئول واکنش در شرایط اضطراری هستند، از جمله کسانی هستند که به این نوع از لباس کارنیاز دارند.
جلوی بید زدگی لباس را بگیرید.

وجود حشراتی مثل بید در لباسها باعث ایجاد ناخرسندی در همه میشود. برای این کار هرگز از نفتالین استفاده نکنید. این ماده حاوی ترکیبات بنزن است که خود عامل سرطان است. به جای آن از مواد طبیعی استفاده کنید: چوب سدر یا سنبل هندی خشک و اسطوخودوس، گل همیشه بهار و پونه که به راحتی در مغازه های عطاری یا فت میشوند. راه دیگر گذاشتن لباس ها در جایی خلوت و در بسته است.

چند نکته برای ایمنی بیشتر در هنگام کار
  • لباس کار باید سالم و بدون پارگی باشد چرا که ممکن است قسمت های پاره لباس به ماشینی که در حال حرکت و دوران است گیر کرده و خطراتی بو جود آید.
  • از بستن دستمال گردن، شال، کروات، ساعت، انگشتر و غیره باید خوداری شود زیرا ممکن است در اثر یک بی احتیاطی منجر به بروز حادثه شود.
  • بهتر است از لباس کاری استفاده شود که یکسره بوده و تمام دکمه های آن بسته باشد.
  • لباس کار نباید گشاد باشد مخصوصا قسمتهای سر آستین و دامن آن؛ روپوش کار نباید به میزانی تنگ باشد که اعضای بدن هنگام کار با اشکال مواجه شوند.
  • آستین ها را نباید به طرف بالا برگرداند و یا لوله کرد.

لباس کار ایمنی,لباس کار ایمنی اصفهان,لباس کار ایمنی برقیلباس کار ایمنی برق,لباس کار ایمنی مهندسی,لباس کار ایمنی در شیرازلباس کار ایمنی صنعتی,لباس کار ایمنی تهران,لباس کار و ایمنی,دستورالعمل ایمنی لباس کار,انواع لباس کار ایمنی,استاندارد لباس کار ایمنی,لباس کار و تجهیزات ایمنی,تولیدی لباس کار ایمنی,تولید کننده لباس کار ایمنی,مرکز فروش لباس ایمنی کار در تهرانخرید لباس کار ایمنی,مرکز خرید لباس ایمنی کار,ایمنی در لباس کار,طرح لباس کار ایمنی,عکس لباس کار ایمنیفروش لباس ایمنی کار,فروشگاه لباس کار ایمنی,فروش لوازم ایمنی کار لباس,قیمت لباس کار ایمنی,لباس کار و کفش ایمنی,لباس کار و کلاه ایمنی,کفش ایمنی لباس کار,مشخصات لباس کار ایمنی,آیین نامه ایمنی لباس کار,نمونه لباس کار ایمنی,لباس کارهای ایمنی,لباس کار سبلان,لباس کار ارزان,لباس کار کاترپیلار,تولیدی لباس کار در تهران,

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
محصولات مشاهده شده
نمایش همه
علاقه مندی ها ()