سبد خرید 0
عمده امروز شنبه 23 تير 1403

سفارش کالا از خارج از ایران

 سفارش کالا از خارج از ایران

 

در این قسمت سعی داریم برای رفاه شما مشتریان محترم یاب کالا اجناسی که در خارج از ایران وجود دارند براحتی و در کمترین زمان و هزینه به دستان شما برسانیم

برای سفارش کالا نوع و تعداد و آدرس سایت یا صفحه ای که کالا در آن سایت موجود می باشد با برای ما ارسال نمایید تا بخش پشتیبانی در اسرع وقت جهت ثبت سفارش کالای شما با شما هماهنگ نماید

 

 

با استفاده از خدمات ارزی و تجاری یاب کالا دیگر نگران خرید اینترنتی کالای مورد نظر خود از وب سایت های خارجی نباشید! همراه با یاب کالا  می توانید از کلیه وب سایت های فروشگاهی و شرکت های معتبر سراسر دنیا با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ، خرید کنید و کالای موردنظر خود را در ایران از سرویس دهنده های پستی بین المللی تحویل بگیرید.

 کافیست مشخصات کالای مورد نظر را در فرم زیر ارسال کنید تا ما پس از بررسی کارشناسی شما را از شرایط و هزینه خرید مطلع نمائیم.

 گروه تجاری و بازرگانی یاب کالا هیچ محدودیتی برای پرداخت های ارزی آنلاین و خریدهای اینترنتی (قانونی) شما نخواهد داشت.

 ما همراه شما هستیم با معتبرترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی دنیا :

 Amazon , eBay , BestBuy , Alibaba , AliExpress , Walmart , Souq …

 

قوانین و شرایط ثبت سفارش و خرید کالا :

با توجه به شرایط ظالمانه تحریم اقتصادی و تجاری کشور عزیزمان و مشکلات متعدد پرداخت های ارزی آنلاین برای خرید های اینترنتی و عدم امکان ارسال مستقیم کالا از طرف بسیاری از فروشنده های دنیا به ایران ، وب سرویس یاب کالا خدمات واسطه ای را به منظور حل این مشکل و با هدف کمک به رفع نیاز هموطنان گرامی داخل کشور برای انجام خرید های اینترنتی کالا با همکاری سرویس های پستی بین المللی ارائه می نماید.

در اولین گام کافیست فرم استعلام شرایط و قیمت خرید کالا را تکمیل و ارسال نمائید تا کارشناسان بخش تجاری یاب کالا آنرا بررسی و هزینه اولیه خرید و نیز شرایط مربوط به ارسال و ترخیص آنرا به شما اطلاع دهند.
در صورتی که با شرایط اعلام شده موافقت نمائید ، ابتدا بایستی هزینه خرید اولیه را پرداخت نموده و رسید خرید ، رسید حواله ارزی پرداختی و کلیه اطلاعات ضروری جهت پیگیری ارسال سفارش از طریق سرویس پست یا وب سایت مورد نظر به اطلاع شما خواهد رسید.

با توجه به شرایط فروشنده برای ارسال کالا ، سفارش مورد نظر شما از وب سایت های فروشگاهی و شرکت های معتبر سراسر دنیا به آدرس یکی از نزدیک ترین دفاتر ما به آنها در چین ، دبی ، امارات ، انگلیس ، کانادا و یا آمریکا ارسال خواهد شد.

در گام بعدی هزینه ها و شرایط ارسال پستی کالای مورد نظر به ایران به اطلاع شما خواهد رسید.

انتخاب سرویس پستی به عهده خریدار می باشد و کالا به نام و آدرس پستی خریدار در ایران ارسال می گردد. (ما متناسب با هر نوع کالا به شما بهترین سرویس پستی را پیشنهاد می کنیم)

خریدار موظف به پرداخت هزینه پستی اعلام شده حداکثر ظرف ۷۲ ساعت می باشد.

زمان نگهداری کالا در انبار شرکت تا ۷ روز رایگان بوده و پس از این مدت (پس از دریافت کالا از فروشنده اصلی و اطلاع رسانی به خریدار) ، مشمول پرداخت هزینه مضاعف می گردد.

پس از پرداخت این هزینه ، سفارش از طریق یکی از سرویس های پستی بین المللی معتبر مانند: DHL ، TNT ،  ARAMEX ، EMS  و … به آدرس سفارش دهنده در ایران ارسال می گردد.

پس از ارسال کالا به مقصد نهایی (ایران) ، جهت پیگری های بعدی کد رهگیری و تصویر قبض رسید پستی برای خریدار ارسال می گردد.

مراحل مربوط به ارزیابی و تعیین نرخ عوارض گمرکی و … در گمرک پست جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته و با توجه به شرایط هر کالا نتیجه نهایی به اطلاع سفارش دهنده کالا خواهد رسید.

سفارش های خرید اینترنتی پس از ارسال اولیه توسط فروشنده با توجه به کشور مبداء و نوع سرویس پستی انتخابی جهت ارسال کالا ، تقریباً بعد از ۷ تا ۱۴ روز کاری به یکی از دفاتر پستی بین المللی در کشور چین یا امارات جهت ارسال نهایی به مقصد ایران ، تحویل داده خواهد شد.

کارمزد خرید و خدمات ما بطور ثابت، حداقل مبلغ ۶۰٫۰۰۰ تومان برای هر سفارش با حداکثر وزن ۳ کیلوگرم و ابعاد بسته بندی  ۳۰cm X ۲۵cm X ۱۵cm ( حجم ۰٫۰۱ مترمربع (CBM) ) می باشد

مسئولیت خرید از وب سایت های فروشگاهی آنلاین و انتخاب فروشنده ، ترخیص و تحویل کالا در ایران ، پرداخت هرگونه عوارض گمرکی و هزینه های مازاد برعهده خریدار می باشد.

این وب سرویس از پذیرش خرید کالاهای زیر معذور می باشد :

  • کلیه کالاهای ممنوعه تحت قوانین بین الملل پست هوایی و قوانین گمرک ایران
  • دارو های ممنوعه
  • هرگونه مایعات و محلول های شیمیایی
  • کلیه کالاهایی که در ایران دارای نمایندگی انحصاری برای واردات و فروش می باشند

 

نام و نام خانوادگی : *
نام کالا : *
نام کشور : *نام کشوری که کالا در آن موجود است
تعداد کالا : *
آدرس ایمیل : @
آدرس سایت : آدرس سایتی که کالا را در آن مشاهده کردید
توضیحات کالا :
شماره تماس : *
واحد پول : دلار
دانلود عکس کالا : در صورت داشتن عکس کالا اینجا آگلود نمایید
کد امنیتی : *  
محصولات مشاهده شده
نمایش همه
علاقه مندی ها ()