سبد خرید 0
عمده امروز سه شنبه 14 آذر 1402
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
بر اساس رنگ

سنگ ساب بتن

>> >> >> >>

صفحه ی ساب بتن یکی از ملزومات برای پرداخت روی بتن ، سنگ ، سیمان ، آجر و ... به حساب می آیداز ساب بتن برای گرد کردن لبه های سنگ گرانیت ، سرامیک و موزاییک می توان استفاده کرد این ابزار بروی دستگاههای سنگ فرز بسته می شود و عملیات پرداخت روی بتن را انجام می دهند به طور کلی 3 مدل سنگ ساب بتن وجود دارد که در زیر به طول کلی توضیح خواهیم داد .

1. برای تمیز کردن دیوارهای بتنی و سیمانی و سنگ و... به صورت بسیار سطحی و سبک تا حداکث نیم میلی 1 میلی متر بهترین پرداخت سنک ساب عدسی می باشند همانطور که در شکل می بینید

 

2. برای سایش کم لایه دیوارهای بتنی ، سیمانی و ریختن سطح دیوار ( به میزان 1 میلی متر تا 10 میلی متر) از سنگ های کاسه ای با دانه بندی مشخص استفاده می شود مانند شکل زیر:

 

3 . یکی از پرکاربرد ترین و پر مصرف ترین ابزار های ساب بتن ، سنگ ساب الماسه می باشد که برای سایش دیوارهای بتنی ، سیمانی و هم ترازی کامل این دیوارها ( بین 10 میلی متر به بالا ) از سنگ های ساب بتن الماسه استفاده می شود این نوع محصول بخاطرنوع سگمنتی که دارد دارای کاربرد زیادی درعرصه سایش ودارای عمر بسیارطولانی نیز میباشد مانند شکل زیر:

 

 

 

 
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
بر اساس نوع
کشور سازنده
بر اساس سایز
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنگ ساب بتن

کفسابی بتن

برای پرداخت روی بتن قبل از زدن اپوکسی آن را با دستگاههای کفساب پولیش می دهند که به این عمل کفساب بتن می گویند از دستگاههای کف ساب بتن برای از بین بردن موج بتن ، صاف کردن بتن اپوکسی می توان استفاده کرد

اما برای ازبین بردن لایه های اضافی روی سنگ و یا از بین بردن لکه های جوهر نمک روی موزاییک از دستگاه کفساب سنگ باید استفاده شود .

 
10 / 10
از 1 کاربر
محصولات مشاهده شده
نمایش همه
علاقه مندی ها ()