سبد خرید 0
عمده امروز چهارشنبه 2 خرداد 1403
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
بر اساس رنگ

دستگاه تامپو

>> >> >> >>

 دستگاه تامپو رومیزی مدل  MHR 110 پیشرفته ترین دستگاه چاپ تامپو در ایران می باشد علت تقاضای بسیار زیاد این دستگاه و مورد توجه قرار گرفتن این دستگاه توسط شرکت های بزرگ ایرانی ، چاپ کاران محترم و صنعتگران کشور سیستم های به روز و پیشرفته موجود در این دستگاه نسبت به تمام دستگاه های مشابه خارجی و داخلی می باشد

این دستگاه تمام الکترونیک بدون نیاز به کمپرسور بدون کوچکترین صدا و بدون لرزش است موتور های قدرتمند 320 وات و گیربکس HAILO طراحی گشته فناوری به کارگرفته شده در این دستگاه از سیستم های پالس نوری برای بالا رفتن کیفیت چاپ و لرزش صفر دستگاه برای چاپ های چند ضرب استفاده شده است

 دستگاه تامپو رومیزی MHR 110 تنها تامپوی دیجیتالی نیمه اتوماتیک در ایران با قابلیت چاپ یکدست بروی انواع اجسام با هر نوع شکل هندسی ( محدب ، مدور ، مقعر و تخت ) می باشد این دستگاه با موتور 320 وات و گیربکس HAILO قدرتی حدود 25 کیلو فشار روی جنس وارد میکند که در تمام دستگاه های رومیزی بی سابقه می باشد این دستگاه دارای سیستم Power Pad برای اولین بار در دنیا که توسط مهندسین ایرانی اختراع گردیده که به کاربر این امکان را میدهد هر کالایی با هر سختی را دستگاه بصورت اتومات تشخیص داده است این دستگاه به هیچ وجه قابل مقایسه با دستگاه های رومیزی موجود در ایران چون نه از نظر ظاهری و کارایی به هیچ وجه قابل مقایسه دستگاه های رومیزی موجود در ایران نیست 

دستگاه رومیزی چاپ تامپو به دلیل کاربری بسیار بالا و کیفیت بسیار زیاد و رنگی بودن آن بسیار مورد توجه چاپکاران و صنعتگران قرارگرفته است با چاپ تامپو روی هر جنس کالایی نظیر ( چوب ، پلاستیک ، شیشه ، آهن ، نایلون ، پارچه و...) با هر نوع سختی و هر نوع فرمی صاف ، محدب ، مدور ، مقعر می توان چاپ نمود

عملکرد دستگاه به صورت انتقال رنگ توسط پد سیلکونی و وارد کردن روی محصول نهایی می باشد

به طور کلی هر کالایی که رنگ زنده و چاپ شده داشت به احتما قوی با دستگاه چاپ تامپو زده شده ازین رو موارد مصرف این دستگاه بسیار نامحدود می باشد موارد استفاده ی این چاپ ظروف یکبار مصرف ، چاپ روی خودکار ، محصولات ارایشی بهداشتی ، قطعات صنعتی ، لوازم التحریر ، لوازم ورزشی ، قطعات خودرو ، سرکلیدی و بسیار از موارد دیگر می باشد.

طراحی و ساخت کلیشه

در ابتدا باید طرح مورد نظر را در محیط گرافیکی فتوشاپ و یا کورل دراو طراحی نمود و بعد روی کاغذ کالک پرینت گرفته و یا فیلم لیتو گرافی تهیه نماییم.

روش کلیشه سازی تامپو : میتوان از روش لاک مایع و یا لمینت استفاده کرد. طرح مورد نظر را روی کلیشه قرار داده و با میز مخصوص UV نور میدهیم. سپس طرح را ظاهر کرده و اسید میزنیم بعد از آن طرح مورد نظر روی کلیشه انتقال پیدا میکند.

دستگاه چاپ تامپو سیستم بسته یا کاپ : در این روش رنگ درون مخزن یا همان کاپ ریخته شده و کاپ با مگنت که داخل آن بکار رفته روی کلیشه محکم می نشیند ، سپس رنگ را جلو و عقب میبرد تا یک لایه رنگ داخل گودی کلیشه که عکاسی شده بماند.

در این روش در مصرف رنگ و هدر رفتن رنگ صرفه جویی شده و میتوان رنگ را مدت ها درون کاپ قرار دهیم همچنین برای کار های تیراز صرفه بهتری دارد.

دستگاه چاپ تامپو سیستم باز یا تیغه : روش چاپ تامپو تیغه به این صورت میباشد که به جای مخزن کاپ از تیغه استفاده میشود.

سیستم تیغه قطعات ارزان تری نسبت به سیستم کاپ دارد ولی در هوای آزاد کار میکند و رنگ ممکن است در تشتک چاپ خشک شود و همچنین بعد از مرحله چاپ باید رنگ درون آن را جمع کنیم. تنظیمات دستگاه برای جمع کردن رنگ با تنظیم فشار تیغه انجام میشود.

پد چاپ تامپو

وظیفه ی پد چاپ تامپو که جزو ملزومات چاپ تامپو محسوب میشود انتقال دهنده چاپ از کلیشه به کالا مورد نظر است. پد ها از سیلیکون ساخته شده اند و شکل و فرم هایی با سایز بندی های زیادی دارند که بستگی به نوع کالا و سایز چاپ تعویض میشوند. این پد ها به 3 دسته تقسیم میشوند.

پد های نرم : برای کارهایی با بدنه های ضعیف استفاده میشود که کالا در زمان چاپ دچار مشکل و خرابی نشود مانند تخم مرغ و قطعات لاکی نازک.

پدهای معمولی : این نوع از پد ها بیشترین کاربرد را دارند و تقریبا روی تمامی کالا ها مورد استفاد قرار میگیرند.

پدهای سخت : استفاده از این نوع پد ها برای قطعات محکم و خاص است.

معمولا عمر پدها تا 100 هزار ضرب چاپ می باشد که بستگی به جنس سیلیکون دارد. باید دقت کرد تا زخمی و یا با شی نوک تیز پاره نشود.

بهتر است زمان تمیز کردن به جای حلال رنگ از چسب شیشه ای استفاده شود تا عمر بیشتری داشه باشد.

قابلیت های چاپ تامپو

امروزه چاپ صنعتی تامپو همانند چاپ سیلک در دنیا بسیار کاربردی می باشد و اکثر کارخانجات ، تولیدی ها و هدایای تبلیغاتی بصورت مستقیم و غیر مستقیم با چاپ تامپو در ارتباط می باشند. قابلیت های این چاپ به دو نوع تقسیم میشوند :

چاپ هدایای تبلیغاتی : این چاپ شامل چاپ خودکار ، چاپ روی تیشرت و لباس ، چاپ روی لیوان ، چاپ سرکلیدی ، چاپ پاور بانک ، چاپ روی فلش مموری ، چاپ مموری ، چاپ لوازم التحریر ، چاپ لوازم ورزشی ، چاپ روی لوازم خانگی ، چاپ روی ظرف یکبار مصرف ، چاپ روی درب نوشابه ، چاپ روی بطری ، چاپ روی لیوان یکبار مصرف و … می باشد.

چاپ قطعات صنعتی : این چاپ شامل چاپ قطعات خودرو ، چاپ لوازم الکترونیک ، چاپ قطعات صنعتی ، چاپ لوازم پزشکی ، چاپ لوازم اشپزخانه ، چاپ قطعات موتور سیکلت ، چاپ ظروف و … می باشد.

تنوع رنگ در چاپ تامپو

در چاپ تامپو رنگ های صنعتی abs ، pvc ، pp ، tpr و بسیار رنگ های دیگر قابل استفاده میباشد. در انتخاب رنگ باید به جنس کالا توجه داشته باشید باید جنس کالا با رنگ سازگار باشد تا رنگ بر روی کالا ثابت شود.

هادنر چیست؟ برای استفاده رنگ بر روی بعضی از کالا ها مانند شیشه و بلور برای اینکه رنگ ثبات بیشتری بگیرد از محلول هادنر استفاده میشود ، سپس بعد از چاپ باید در برابر خشک کن قرار بگیرد.

محلول psv چیست؟ در چاپ ممکن است جایی از قطعه بطور اشتباه چاپ زده شود ؛ این محلول این امکان را به کاربر میدهد تا رنگ از قطعه بدون اینکه به قطعه آسیب برساند پاک شود.دستگاه تامپو رومیزی,دستگاه تامپو دستی,دستگاه تامپو پرینت,دستگاه تامپو تک رنگ,دستگاه تامپو قیمت,خرید دستگاه تامپو ارزان,انواع دستگاه تامپو,قیمت دستگاه چاپ تامپو اتوماتیک,اموزش دستگاه تامپو,دستگاه چاپ تامپو بزرگ,بورس دستگاه تامپو وسیلک ,قیمت دستگاه پد تامپو,پد دستگاه تامپو,قیمت دستگاه چاپ تامپو تک رنگ,تعمیر دستگاه تامپو,دستگاه چاپ تامپو رومیزی,دستگاه چاپ تامپو قیمت,خرید دستگاه تامپو,خرید دستگاه تامپو رومیزی,خریدار دستگاه تامپو,قیمت دستگاه چاپ تامپو خانگی,قیمت دستگاه تامپو رومیزی,دستگاه چاپ تامپو روی لیوان,دستگاه چاپ روی تامپو,دستگاه تاریخ زن تامپو,دستگاه تامپو سیلک,قیمت دستگاه تامپو وسیلک,دستگاه چاپ تامپو و سیلک,قیمت دستگاه چاپ تامپو صنعتی,عکس دستگاه تامپو,فروش دستگاه تامپو,فروش دستگاه تامپو رومیزی,فروش دستگاه تامپو کارکرده,قطعات دستگاه تامپو,قیمت دستگاه تامپو کوچک,دستگاه ساخت کلیشه تامپو,کلیشه دستگاه تامپو,کاپ دستگاه تامپو,فروش دستگاه چاپ تامپو کارکرده,کارکرد دستگاه تامپو,ملزومات دستگاه تامپو,خرید و فروش دستگاه تامپو و سیلک,قیمت دستگاه چاپ تامپو 4 رنگ, خدمات چاپ تامپو, ملزومات چاپ تامپو

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
براساس سیستم
بر اساس کارکرد
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
محصولات مشاهده شده
نمایش همه
علاقه مندی ها ()